Czy warto zakupić dla swojej firmy program do windykacji należności?

5
(1)

Jesteś przedsiębiorcą i zastanawiasz się nad wyborem efektywnego narzędzia do ściągania należności od swoich dłużników? Mamy rozwiązanie Twojego problemu – program do windykacji należności to oprogramowanie, które musi znaleźć się w Twojej firmie! Poniżej przedstawiamy czym jest oraz jakie korzyści płyną z jego zakupu.

Program do windykacji należności

To zautomatyzowany system, który umożliwia windykację należności – w jednym miejscu znajdują się dane dłużników, wysokość ich wierzytelności oraz historia przeprowadzonych z nimi rozmów i wysłanych wiadomości. Co daje mechanizm automatycznej windykacji należności? Bez udziału operatora, czyli naszej firmy system może wysyłać do dłużników informację o terminie zapłaty oraz ponaglenia, a wszystko w terminach skonfigurowanych przez nas. To również świetny sposób na bieżące monitorowanie statusu sprawy oraz  wygodne narzędzie, które zdecydowanie ułatwia pracę oraz ją porządkuje.

Z programu do windykacji należności może skorzystać każda firma, bez względu na liczbę klientów i wartość zawartych kontraktów – brak płynności finansowej znacznie utrudnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa, bez względu na jego wielkość, dlatego też warto mieć w swoim posiadaniu narzędzie, które umożliwi nam efektywne ściąganie należności.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup?

Zakup programu dla firmy, która dopiero co rozpoczyna swoją przygodę z biznesem to niejako wdrożenie jej do kroków, które należy podjąć podczas windykacji – system oferuje nam możliwość generowania gotowych wzorów powiadomień, a nawet przedsądowych wezwań do zapłaty. Każdy użytkownik programu ma do niego dostęp 24 godziny na dobę, z każdego miejsca na ziemi, co znacznie ułatwia prowadzenie sprawy. To również znaczna oszczędność czasu i pieniędzy – kupując program nie ma konieczności tworzenia rozbudowanych działów windykacji i zatrudniania kilkudziesięciu osób oraz poświęcania czasu na przeprowadzenie rozmowy z dłużnikiem, czy stworzenie pisma.

Schematy, zgodnie z którymi działa program są bardzo elastyczne – oznacza to, że nasza firma ma możliwość samodzielnego ustawienia daty oraz godziny, podczas której system ma wysłać wiadomość do dłużnika.

Program do windykacji należności to świetne rozwiązanie dla każdej firmy – zarówno dla tej, która jest na rynku już od dłuższego czasu, jak i dla tej, która dopiero co rozpoczyna swoją przygodę z biznesem. Oferowane przez system szablony zostały wielokrotnie sprawdzone i są gwarancją skuteczności.


Podobał Ci się ten wpis?

Średnio 5 / 5. Ocen: 1

Nikt jeszcze nie ocenił tego wpisu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *